fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Content types
lv: Satura veidi

en: none
lv: neviens

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: type
lv: veids

en: navigation
lv: navigācīja

en: Other
lv: Citi

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: menu
lv: izvēlne

en: About
lv: Par

en: translate
lv: tulkot
