fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: none
mn: хоосон

en: False
mn: Худал

en: type
mn: төрөл

en: menu
mn: цэс
