fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: none
mr: काहीच नाही

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: type
mr: प्रकार
