fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း

en: translate
my: ဘာသာပြန်ပါ
