fullPage.js (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: none
nl: geen

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: navigation
nl: navigatie

en: Other
nl: Andere

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: bottom
nl: onderkant

en: top
nl: bovenkant

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: About
nl: Over

en: translate
nl: vertalen
