fullPage.js (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: none
oc: pas cap

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: type
oc: tipe

en: Other
oc: Autre

en: false
oc: fals

en: true
oc: verai

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: menu
oc: menú

en: property
oc: proprietat

en: About
oc: A prepaus

en: translate
oc: traduire
