fullPage.js (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: none
sv: ingen

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: type
sv: typ

en: navigation
sv: navigering

en: Other
sv: Övriga

en: false
sv: falskt

en: true
sv: sant

en: bottom
sv: längst ned

en: top
sv: längst upp

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: menu
sv: meny

en: About
sv: Om

en: translate
sv: översätt
