fullPage.js (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: none
is: engin

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: type
is: gerð

en: menu
is: valmynd

en: About
is: Um
