fullPage.js (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: none
fa: هیچ

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Other
fa: ساير

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست

en: menu
fa: قائم

en: About
fa: درباره
