fullPage.js (1.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: none
sq: asnjë

en: type
sq: lloji

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione
