Fullscreen gallery (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
