Fullscreen gallery (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Back
da: Tilbage

en: Original image
da: Originalt billede

en: pixels
da: pixel

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style
