Fullscreen gallery (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Back
fr: Précédent

en: Original image
fr: Image originale

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Use default settings
fr: Utiliser les paramètres par défaut

en: percent
fr: pourcent
