Fullscreen gallery (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Back
hu: Vissza

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: pixels
hu: képpont

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style
