Fullscreen gallery (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Back
it: Indietro

en: Original image
it: Immagine originale

en: pixels
it: pixel

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style
