Fullscreen gallery (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
