Fullscreen gallery (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: pixels
lv: pikseļi

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
