Fullscreen gallery (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Back
nl: Terug

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style
