Fullscreen gallery (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Back
oc: Precedent

en: Original image
oc: Imatge original

en: pixels
oc: pixèls

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
