Fullscreen gallery (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Back
tr: Geri

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: pixels
tr: piksel

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style
