Fullscreen gallery (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Back
uk: Назад

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: pixels
uk: пікселів

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: percent
uk: процент
