Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Back
de: Zurück

en: Original image
de: Originalbild

en: pixels
de: Pixel

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Use default settings
de: Standardeinstellungen verwenden

en: percent
de: Prozent
