Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Back
el: Πίσω

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
