Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Back
hi: वापस

en: Original image
hi: मूल छवि

en: pixels
hi: पिक्सेल

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
