Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Back
hy: Հետ

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: pixels
hy: փիքսել

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
