Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Back
pt: Voltar

en: Original image
pt: Imagem original

en: pixels
pt: píxeis

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style
