Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Back
sk: Späť

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: pixels
sk: pixelov

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
