Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Back
th: กลับ

en: pixels
th: พิกเซล

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
