Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Back
vi: Trở lại

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
