Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Back
et: Tagasi

en: Original image
et: Algne pilt

en: pixels
et: pikslit

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style
