Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Back
eu: Itzuli

en: Original image
eu: Irudi originala

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
