Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Back
gl: Voltar

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: pixels
gl: píxeles

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
