Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Back
he: אחורה

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: pixels
he: פיקסלים

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
