Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Back
id: Kembali

en: Original image
id: Gambar asli

en: pixels
id: piksel

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style
