Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Back
pl: Wstecz

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: pixels
pl: piksele

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Use default settings
pl: Użyj ustawień domyślnych
