Fullscreen gallery (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Back
ro: Înapoi

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: pixels
ro: pixeli

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style
