Fullscreen gallery (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Back
ru: Назад

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: pixels
ru: пикселей

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style
