FullStory Integration (2.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Settings
is: Stillingar

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Host
is: Vél

en: Role
is: Hlutverk
