FullStory Integration (2.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Role
it: Ruolo

en: Not configured
it: Non configurato
