FullStory Integration (3.0.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Settings
af: Verstellings

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Host
af: Masjien

en: Role
af: Rol
