FullStory Integration (3.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu
