FullStory Integration (3.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Settings
da: Indstillinger

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Host
da: Værtsnavn

en: Role
da: Rolle

en: Not configured
da: Ikke konfigureret
