FullStory Integration (3.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Host
eo: Gastiganto
