FullStory Integration (3.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: ID
eu: IDa

en: Role
eu: Rol

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Debugging enabled
eu: Araztua gaitua
