FullStory Integration (3.0.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Settings
fi: Asetukset

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Host
fi: Isäntä

en: Role
fi: Rooli

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Role specific script settings
fi: Roolikohtaiset skriptiasetukset

en: Remove script for specific roles
fi: Poista skripti tietyiltä rooleilta

en: Page specific script settings
fi: Sivukohtaiset skriptiasetukset

en: Add script to specific pages
fi: Lisää skripti tietyille sivuille
