FullStory Integration (3.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Settings
gl: Axustes

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Host
gl: Anfitrión

en: Role
gl: Rol

en: Not configured
gl: Sen configurar
