FullStory Integration (3.0.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: ID
hi: आईडी

en: Host
hi: होस्ट

en: Role
hi: भूमिका

en: Role specific script settings
hi: भूमिका विशिष्ट स्क्रिप्ट सेटिंग्स

en: Remove script for specific roles
hi: विशिष्ट भूमिकाओं के लिए स्क्रिप्ट हटाएँ

en: Page specific script settings
hi: पेज विशेष स्क्रिप्ट सेटिंग्स
