FullStory Integration (3.0.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Settings
hu: Beállítások

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Role
hu: Szerepkör

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Namespace
hu: Névtér

en: Debugging enabled
hu: Hibakeresés engedélyezve
