FullStory Integration (3.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Role
ka: როლი
