FullStory Integration (3.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Host
lt: Serveris

en: Role
lt: Rolė

en: Not configured
lt: Nenustatyta
